KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8641610
nr 864 1610
Träsnitt
2 st, Japan, 1800-tal
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 december 2013
kl 18:47:25
600 kr
700 kr